Vytvárame drevené debny na mieru podľa potrieb a cieľov odberateľov. Vyrábame jednorazové alebo vratné drevené debny. Ak má odberateľ vytvorenú logistickú sieť a je možné využívať debny opakovane, sme pripravení na mieru prispôsobiť každý (okrem špecializovaných) druh drevenej debny na opakované použitie, čím výrazne klesnú logistické výdavky.

Dokázali sme eliminovať negatívne javy pri používaní drevených debien s ohľadom na otázky a pripomienky skladníkov, vodičov VZV, montérov a manipulačných pracovníkov, ktorí pracujú s našimi debnami.

Drevené debni sú vyrobené z kvalitných a ošetrených materiálov, čím zaistia bezpečnú prepravu vašich produktov. Vyrábame ich podľa požiadavky z OSB/QSB, masívneho dreva, preglejky alebo kombináciou jednotlivých materiálov. V prípade potreby je možné prepravovaný predmet zabaliť aj do rôznych druhov baliacej fólie, pridať vysúšadlá, indikátory vlhkosti a pod., pre zaistenie ešte väčšej bezpečnosti počas prepravy.

Drevené debny od spoločnosti Strojbal s.r.o. sú vyrobené z kvalitných a ošetrených materiálov, čím zaistia bezpečnú prepravu vašich produktov. Vyrábame ich podľa požiadavky z plošných materiálov, masívneho dreva alebo kombináciou jednotlivých materiálov. Rovnako poskytujeme služby realizácie zámorských balení, pri ktorých využívame nami vyrobené drevené debny.

Drevené debny spoločnosti Strojbal sa používajú hlavne na prepravu strojov, zariadení a ich súčastí. Ďalšie využitie je napríklad v preprave umeleckých diel či iných krehkých komponentov. Okrem prepravy nájdu využitie aj pri skladovaní a:

·Automotive priemysle (príslušenstvo motora, prevodovky, hriadele, dvere, okná, nárazníky, odliatky atď.)

·V každom segmente strojárskeho priemyslu

·Zdravotníckom priemysle

·Chemickom a potravinárskom priemysle

·Elektrotechnickom priemysle

·Energetike

·Prepravovaní a zasielateľstve

Všetky použité materiály sú tepelne ošetrené proti škodcom, čím spĺňajú požiadavky medzinárodnej prepravy podľa smernice FAO ISPM 15. Na každú drevenú debnu umiestňujeme manipulačné a výstražné symboly a príslušnú značku ošetrenia materiálu (HT).